KONST / Litografier / Serigrafi 10313208
*
nr 1031 3208
Björn Carlén
(f. 1935), Sverige
Serigrafi, Björn Carlén (f. 1935), 36/52, motivet: 60x42
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2016
kl 18:03:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/4 14:27:01
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn carlén litografier serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:38
-
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:06
*
Björn Carlén
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
nr 1031 3208
Björn Carlén
(f. 1935), Sverige
Serigrafi, Björn Carlén (f. 1935), 36/52, motivet: 60x42
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/4 14:27:01 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn carlén litografier serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:38 -
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:06



